Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 4/2023 
(Październik - Grudzień
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 4/2023, w którym znajdują się m.in. wyniki III edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2023”; artykuł o największych wyzwaniach stojących przed branżą ceramiczną; dane dotyczące: eksportu płytek z Polski, eksportu z Indii oraz światowej produkcji płytek ceramicznych; wywiad z Mariuszem Szpakiem, prezesem zarządu spółki Dunin; wywiad z Sebastianem Kożuchowskim, dyrektorem generalnym Stargres, Grupa Końskie; a także omówienie uzasadnionych i urojonych przyczyn reklamacji płytek ceramicznych oraz opis procesu adaptacji starej, zabytkowej księgarni z wykorzystaniem współczesnych płytek ceramicznych.

 

 

Kolekcja IMPERIA, PORTO, TEA, VIOLETTA IMPERIA - CER-ROL

 
Otwórz powiększenie >>

www.cer-rol.com.pl

Prezentujemy kolejną odsłonę nowości firmy CER-ROL Sp. z o.o., a mianowicie kolekcji Imperia i Porto, które charakteryzują się ciekawą zróżnicowaną kolorystyką i bogatą gamą dekoracji wykonanych w technologii druku cyfrowego. Dają one ogromne możliwości tworzenia atrakcyjnych i nowoczesnych wnętrz łazienkowych oraz kuchennych.

Płytki Tea w formacie 25 x 60 cm z kolekcji Porto, utrzymane w pistacji i bieli oraz uzupełnione dekoracją z motywem aromatycznej herbaty, są świetną propozycją do kuchni lub herbaciarni.

Płytki Violetta w formacie 20 x 50 cm z kolekcji Imperia dostępne są w kolorze lila, szarym, białym i czarnym. Dopełnienie stanowi subtelna kwiatowa dekoracja w postaci inserta, kompletu trzyelementowego oraz listwy. Jest to doskonała propozycja do łazienek, spa oraz salonów kosmetycznych.


Otwórz powiększenie >>