Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2023 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 3/2023, w którym znajdują się m.in. wyniki II edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2023”; dane dotyczące produkcji i sprzedaży płytek ceramicznych w I półroczu br. w Polsce; ocena wpływu importu płytek ceramicznych z Indii na polski rynek; opis nowości w technice dekoracji płytek; wyniki kontroli płytek ceramicznych prowadzone przez organy nadzoru budowlanego; a także artykuły o montażu okładzin oraz o środkach do gruntowania podłoża pod okładziny pod płytki ceramiczne.

 

 

Kolekcja IMPERIA, PORTO, TEA, VIOLETTA IMPERIA - CER-ROL

 
Otwórz powiększenie >>

www.cer-rol.com.pl

Prezentujemy kolejną odsłonę nowości firmy CER-ROL Sp. z o.o., a mianowicie kolekcji Imperia i Porto, które charakteryzują się ciekawą zróżnicowaną kolorystyką i bogatą gamą dekoracji wykonanych w technologii druku cyfrowego. Dają one ogromne możliwości tworzenia atrakcyjnych i nowoczesnych wnętrz łazienkowych oraz kuchennych.

Płytki Tea w formacie 25 x 60 cm z kolekcji Porto, utrzymane w pistacji i bieli oraz uzupełnione dekoracją z motywem aromatycznej herbaty, są świetną propozycją do kuchni lub herbaciarni.

Płytki Violetta w formacie 20 x 50 cm z kolekcji Imperia dostępne są w kolorze lila, szarym, białym i czarnym. Dopełnienie stanowi subtelna kwiatowa dekoracja w postaci inserta, kompletu trzyelementowego oraz listwy. Jest to doskonała propozycja do łazienek, spa oraz salonów kosmetycznych.


Otwórz powiększenie >>