Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2024 
(Kwiecień - Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 2/2024, w którym znajdują się m.in. prezentacje kolekcji nominowanych w I etapie konkursu „Perły Ceramiki UE 2024”; artykuły dotyczące polskiego rynku płytek ceramicznych w I kwartale 2024 roku oraz eksportu hiszpańskich płytek ceramicznych w 2023 roku. W tym wydaniu zamieszczamy też wywiad z Alberto Echavarria, sekretarzem generalnym ASCER, a także rozmowę z Ferdynandem Gackim, Prezesem Zarządu Polskiej Unii Ceramicznej na temat Branżowego Centrum Umiejętności w Opocznie. W numerze Czytelnicy znajdą także omówienie błędów popełnianych podczas układania płytek wielkoformatowych.

 

 

Pierwszy salon BAFO otwarto w Poznaniu

W połowie br. w Poznaniu uroczyście otwarto pierwszy salon wyposażenia łazienek BAFO w Polsce. W nowej przestrzeni znalazły miejsce produkty dystrybuowane wyłącznie przez PGC Polską Grupę Ceramiczną – największą grupę zakupową w Polsce z branży wyposażenia łazienek. Poznański salon powstał jako poszerzenie oferty Grupy Terrano.

Salony BAFO to nowy koncept PGC Polskiej Grupy Ceramicznej. Mogą być otwierane przez jej partnerów lub przez inne firmy (zajmujące się dystrybucją produktów z sektora wyposażenia łazienek) na zasadzie franczyzy. Salony BAFO to niezwykle spójna i przejrzysta oferta. Klienci znajdą w nich designerskie i modne produkty. Wyselekcjonowany asortyment usprawnia i przyspiesza podejmowanie nieraz niełatwych decyzji zakupowych. Przestrzeń salonu została zaprojektowana tak, by każdy klient czuł się w niej swobodnie i komfortowo.

Dzięki nowoczesnemu systemowi ekspozycji i spójności wizerunkowej nikt nie zgubi się w gąszczu alejek przytłoczony ogromną liczbą produktów. BAFO jest miejscem, które docenią wszyscy dbający o swój czas i komfort zakupów, poszukujący designerskich, ciekawych produktów wysokiej jakości, charakteryzujących się przystępną ceną. Dodatkowym wsparciem okaże się fachowa, wykwalifikowana i pomocna obsługa salonu.