Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2021 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury nr 3/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Znajdziecie w nim Państwo prezentacje kolekcji nominowanych w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2021, artykuł o rynku płytek w I półroczu 2021 r., a także przeczytacie o zasadach układania płytek wielkoformatowych. Życzymy ciekawej lektury!  

 

 

Cerradzi – szkolenia dla wykonawców

9 lokalizacji w całej Polsce, solidna dawka wiedzy, warsztaty praktyczne i fachowe doradztwo techniczne w jeden dzień. Firma Cerrad rusza z nowym cyklem szkoleń dla Wykonawców - Cerradzi. Do współpracy zaprosiła firmy Raimondi, Torggler oraz Renoplast. To kolejny krok producenta w kierunku rozwoju edukacji rynku i zacieśniania współpracy z Klientami.

Szkolenia dedykowane są wykonawcom wyspecjalizowanym w pracach glazurniczych, firmom wykończeniowym, remontowym i wszystkim tym, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich umiejętności, podnoszeniem kwalifikacji i wyróżnieniem się na rynku.

W pierwszej edycji szkoleń eksperci marki Cerrad wraz z Partnerami podzielą się wiedzą na temat płyt wielkoformatowych i płytek tarasowych z linii 2.0. Odpowiedzą na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniej techniki montażu, doborem chemii budowlanej oraz zachęcą do samodzielnych ćwiczeń i testowania narzędzi pomocnych m.in. podczas obróbki płyt. W trakcie szkolenia przekazana zostanie skondensowana dawka praktycznej wiedzy i ciekawostek przydatnych w codziennej pracy.

- W dzisiejszym świecie innowacyjnych technologii i nowoczesnych produktów od każdego z fachowców wymaga się ciągłego podnoszenia kwalifikacji i nadążania za trendami. Poświęcamy wiele uwagi szkoleniu fachowców – mówi Artur Sieczka, koordynator ds. szkoleń w Cerrad. - Budując specjalistyczny system szkoleniowy zależało nam na tym, aby każdy uczestnik, na każdym z etapów pracy z płytką ceramiczną był przygotowany merytorycznie i technicznie – dodaje organizator.

Aby zaprezentować wszystkie etapy pracy, od przygotowania, aż do wykończenia powierzchni, firma Cerrad zaprosiła do współpracy producentów chemii budowlanej, narzędzi oraz systemów montażowych.

- Cykl szkoleń Cerradzi doskonale wpisuje się w aktualnie przyjętą strategię firmy Torggler i jako firma z ponad 156 letnią tradycją zdecydowaliśmy się przyjąć zaproszenie i uczestniczyć w tym ważnym projekcie – mówi Arkadiusz Bondyra, dyrektor operacyjny w Torggler. – Nasze kompletne, systemowe rozwiązania dają pewność, że produkty z naszej bogatej oferty chemii budowlanej spotkają się z dużym zainteresowaniem i doskonale wpiszą się w aktualne oczekiwania i trendy na rynku budowalnym - dodaje Bondyra.
- Od wielu lat współpracujemy z firmą Cerrad nad podniesieniem standardów obowiązujących w pracach wykończeniowych. Również ten cykl szkoleń jest naturalną konsekwencją wybranej przez nas drogi – mówi Paweł Gruszecki z firmy Raimondi, producenta narzędzi oraz akcesoriów do prac glazurniczych.

Partnerem, który przyjął zaproszenie do współpracy w ramach cyklu szkoleń jest również firma RENOPLAST. - Wieloletnie doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu rozwiązań balkonowo-tarasowych zaowocowały niepowtarzalną możliwością kreowania posadzki z estetycznym i funkcjonalnym wykończeniem jego krawędzi. Od wielu lat współpracujemy z architektami, wykonawcami, inwestorami, aby nasze rozwiązania były optymalne na każdym etapie począwszy od projektu poprzez montaż, a skończywszy na długim i bezproblemowym użytkowaniu – mówi Przemysław Sieradzki z działu doradztwa technicznego Renoplast.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Cerrad i partnerów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas wykonywanych prac glazurniczych.

Terminarz szkoleń:

  • 20.04.2021r. – Płytki tarasowe 2.0 – Rzeszów,
  • 27.04.2021r. – Płyty wielkoformatowe – Zamość
  • 8.05.2021r. – Płytki tarasowe 2.0 – Warszawa,
  • 25.05.2021r. – Płyty wielkoformatowe – Kraków,
  • 08.06.2021r. – Płyty wielkoformatowe – Szczecin,
  • 15.06.2021r. – Płytki tarasowe 2.0 – Poznań,
  • 22.06.2021r. – Płyty wielkoformatowe – Olsztyn.

Zachęcamy do zapisów.
https://cerrad.com/dla-profesjonalistow/cerradzi/