Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2022 
(Styczeń - Marzec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 1/2022, w którym znajdują się m.in. wyniki konkursu „Perły Ceramiki UE 2021”, artykuły dotyczące polskiego rynku płytek ceramicznych w 2021 r. w ocenie producentów, importerów i dystrybutorów; produkcji płytek ceramicznych i zapraw murarskich w 2021 r.; a także zasad doboru i stosowania megaformatowych płyt ceramicznych w ramach cyklu DNA GLAZURNIKA.

 

 

Domomarket – targi autorskie już 16-17 października br. w Domotece

Domomarket – targi autorskie odbędą się w dniach 16-17 października 2020 r. Będzie można na nich nabyć unikatowe produkty modowe, biżuteryjne czy dekoracyjne.

Domomarket to wyjątkowe wydarzenie, na którym zaprezentowane będą najlepsze autorskie marki. Celem wydarzenia organizowanego we współpracy z projektem „Jestem Slow” jest wspieranie lokalnych producentów i projektantów oraz popularyzowanie idei „slow”, czyli świadomego, a także odpowiedzialnego dokonywania zakupów. Domoteka to miejsce inspiracji, które kreuje trendy, a także zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, jednak postanowiliśmy ją nieco poszerzyć. Mamy świadomość, jak ważne jest poszukiwanie autentyczności, unikalności oraz produktów lokalnych, które powstają zgodnie z ideą „slow” oraz w trosce o środowisko. Stąd pomysł na organizację Domomarket, który uzupełni naszą ofertę właśnie o takie produkty – dekoracje czy akcesoria. Zależy nam przy tym na promowaniu małych producentów oraz projektantów – powiedziała Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera (właściciel Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka).

Targi w Domotece stanowią więc idealną okazję do kupienia unikatowych, oryginalnych produktów, zainspirowania się najnowszymi designerskimi trendami, przetestowania kosmetyków czy znalezienia modowych perełek. Wybierając marki do targów Domomarket, kierowałam się wartościami, które są bliskie nam jako Grupie Slow. Wystawców obecnych na targach łączy to, że ich projekty są autorskie i oryginalne, a oferowane przez nich produkty są wytwarzane lokalnie, w Polsce, w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach. Każda z marek ma jednak swój indywidualny, charakterystyczny styl, tak że oczekujcie ogromnej różnorodności! – zaprasza na targi Marta Głogowska, Manager Projektu w Grupie Jestem Slow.

W Domomarket wezmą udział wystawcy z następujących kategorii:

  • Dom (artykuły dekoracyjne, dodatki, szkło, ceramika, tekstylia)
  • Moda (odzież i dodatki, biżuteria, obuwie)
  • Pielęgnacja (kosmetyki i akcesoria)
  • Vintage (artykuły dekoracyjne, odzież, rowery)
  • Kultura i rozrywka (magazyny, książki, plakaty, kolaże, warsztaty)

Na targach pojawią się produkty unikalne, autorskie, świetnie zaprojektowane. Wpisuje się to szerszą filozofię Domoteki, która zachęca do pięknych, dobrych zmian nie tylko w domu, lecz także w stylu życia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.