Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2021 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury nr 3/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Znajdziecie w nim Państwo prezentacje kolekcji nominowanych w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2021, artykuł o rynku płytek w I półroczu 2021 r., a także przeczytacie o zasadach układania płytek wielkoformatowych. Życzymy ciekawej lektury!  

 

 

Tegoroczne targi Warsaw Home & Contract i Warsaw Build przełożone na 2021 rok

W związku ze światową pandemią koronawirusa, przychylając się do licznych próśb wystawców, organizatorzy podjęli decyzję o przesunięciu daty targów Warsaw Home & Contract oraz Warsaw Build na 27 – 30 października 2021 r.


Utrzymująca się pandemia i związane z nią wyjątkowe okoliczności oraz dynamicznie zmieniające i zaostrzające się przepisy wraz z ograniczeniami dotyczącymi podróży, a także rosnąca liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem sprawiły, że organizacja międzynarodowego wydarzenia jest niemożliwa. Ograniczenia w przemieszczaniu się dotkliwie dotknęłyby zarówno wystawców, jak i wpłynęłyby na frekwencję gości z całego świata, którzy odwiedzają targi. Ponadto bezpieczeństwo uczestników jest dla organizatorów wartością nadrzędną, dlatego nie chcą pozwolić, na to, aby targi stały się zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia.
Piąta edycja targów Warsaw Home & Contract odbędzie się w dotychczasowej formule, równolegle z targami Warsaw Build. Organizatorzy wierzą, że powrót tych wydarzeń w 2021 r. będzie bardzo ważny z punktu biznesowego dla wielu firm z branży wyposażenia i wykończenia wnętrz i chcą efektywnie wykorzystać nadchodzący czas na dopracowanie szczegółów i wdrożenie rozwiązań udoskonalających oba wydarzenia.