Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2021 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury nr 3/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Znajdziecie w nim Państwo prezentacje kolekcji nominowanych w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2021, artykuł o rynku płytek w I półroczu 2021 r., a także przeczytacie o zasadach układania płytek wielkoformatowych. Życzymy ciekawej lektury!  

 

 

Płytki PIETRASANTA zdobyły Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017

W trzecim, ostatnim w tym roku głosowaniu architektów i projektantów wnętrz na najpiękniejsze płytki ceramiczne zwyciężyła kolekcja marki Monolith (Grupa Tubądzin). Płytki PIETRASANTA otrzymały zaszczytny tytuł Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017. Głosowanie odbyło się w ramach specjalnego „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor”, który organizowany jest wspólnie przez redakcję „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A.

Użytkownicy programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek wybierali najpiękniejsze ich zdaniem płytki spośród 16 kolekcji płytek ceramicznych nominowanych w III edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2017 (link http://www.plytkiceramiczne.info.pl/7123-nominacje-w-iii-edycji-konkursu-perly-ceramiki-ue-2017.html).

Nagrodzona Perłą Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017 kolekcja PIETRASANTA, to płytki modularne ścienno podłogowe, które przeznaczone są zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz obiektów, w wersji matowej można je stosować także w przestrzeniach o dużym natężeniu ruchu. Kolekcja inspirowana jest włoskim marmurem wydobywanym w pobliżu Pietrasanty. Płytki dostępne są w wersji matowej lub polerowanej.

Tradycyjnie, spośród osób głosujących redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” wybrała jedną osobę, która będzie mogła bezpłatnie zaprezentować swój projekt na łamach czasopisma. Jest nią p. Szymon Kamiński (Koncept) z Konina.

Przypominamy, że wszystkie osoby biorące udział w głosowaniu mogą bezpłatnie opublikować wizytówki swoich firm na naszej stronie internetowej w zakładce „Projektanci i architekci współpracujący z redakcją”. www.plytkiceramiczne.info.pl

Kolekcja PIETRASANTA - Perła Ceramiki Projektantów –
użytkowników CAD Decor 2017

Perły projektantów

W tegorocznej edycji PEREŁ CERAMIKI UE tytuły Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017 zdobyły także kolekcje: ZANZIBAR marki Azario oraz FRENCH BRAID marki Opoczno.

Konkurs dla architektów

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w trzech głosowaniach na najpiękniejsze płytki ceramiczne i zapraszamy serdecznie do przesyłania swoich projektów na „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”, który rozpoczął się 13 listopada br.