ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2019 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury nr 3/2019 kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”, w którym znajdziecie Państwo m.in. prezentację kolekcji nominowanych w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2019, prezentację klejów żelowych, blok poświęcony Ceramice Paradyż świętującej w tym roku 30 – lecie istnienia, a także nowinki z rynku, artykuły z działu PORADY m.in. o montażu odpływów liniowych oraz warte obejrzenia realizacje. Życzymy ciekawej lektury.

 

 

Kolekcja ZANZIBAR marki Azario zdobyła Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017

W pierwszym w tym roku głosowaniu architektów i projektantów wnętrz na najpiękniejsze płytki ceramiczne zwyciężyła kolekcja marki Azario. Płytki ZANZIBAR otrzymały zaszczytny tytuł Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017. Głosowanie odbyło się w ramach specjalnego konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor, który organizowany jest wspólnie przez redakcję „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A w ramach PEREŁ CERAMIKI UE 2017. 

Użytkownicy programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek wybierali najpiękniejsze ich zdaniem płytki spośród 10 kolekcji płytek ceramicznych nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2017 (link http://www.plytkiceramiczne.info.pl/7038-pierwsze-nominacje-w-konkursie-perly-ceramiki-ue-2017.html ).

Nagrodzona Perłą Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017 kolekcja ZANZIBAR, to płytki ścienne o wymiarach 30 x 90 cm, które przeznaczone są głównie do łazienek i kuchni. Jest to kolekcja bardzo bogata pod względem kolorystyki i wzornictwa. Szczególną uwagę zwraca inserto z lustrzanymi paseczkami.

Tradycyjnie, spośród osób głosujących redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” wybrała jedną, która bezpłatnie zaprezentowała swój projekt na łamach czasopisma (nr 2/2017, str. 51). Jest nią p. Elżbieta Kubera-Mądry (WGW Studio).

Przypominamy, że wszystkie osoby biorące udział w głosowaniu mogą bezpłatnie opublikować wizytówki swoich firm na naszej stronie internetowej w zakładce „Projektanci i architekci współpracujący z redakcją”. www.plytkiceramiczne.info.pl

Kolekcja ZANZIBAR (marka Azario) - Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017