Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2022 
(Kwiecień - Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 2/2022, w którym znajdują się m.in. wyniki I edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; wywiad z Filipem Cegłowskim, Group Chief Commercial Officer, Grupa Cerrad; artykuły dotyczące produkcji płytek ceramicznych w I kwartale 2022 r.; eksportu hiszpańskich płytek; zasad doboru kleju do przyklejania płytek ceramicznych; reklamacji odcieni barwy; a także sztuki budowlanej oraz przygotowań do wykonywania prac w łazienkach w ramach cyklu DNA GLAZURNIKA.

 

 

Kolekcja ROYAL PLACE „Perłą Ceramiki Projektantów-użytkowników CAD Decor 2016”

W I głosowaniu na najpiękniejszą kolekcję płytek ceramicznych projektanci i architekci wybrali kolekcję ROYAL PLACE – Grupy Tubądzin, która uzyskała tytuł „Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2016”.

W tym głosowaniu użytkownicy programów CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek mogli oddawać głosy na 1 z 16 kolekcji płytek ceramicznych nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2016. Spośród głosujących na kolekcję ROYAL PLACE redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” wybrała projektantkę Katarzynę Nowakowską (TGS Łazienki), która bezpłatnie zaprezentuje swój projekt na łamach czasopisma.

Wszystkie kolekcje nominowane w  I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2016  można obejrzeć na www.plytkiceramiczne.info.pl bądź pobrać specjalną bazę płytek Perły Ceramiki 2016  I edycja ze strony firmy CAD Projekt K&A. Kolekcje zostaną też zaprezentowane w numerze 2/2016 kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”.

Przypominamy, że głosowanie na najpiękniejsze płytki odbyło się w ramach Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor i CAD Decor PRO, który jest częścią konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2016. Konkurs ten składa się z dwóch części. W pierwszej, architekci wybierają najbardziej atrakcyjną ich zdaniem kolekcję płytek ceramicznych, nominowaną w poszczególnych edycjach konkursu PERŁY CERAMIKIM UE 2016. Druga część konkursu odbędzie się na przełomie grudnia 2016 r. i stycznia 2017 r. Uczestnicy będą mieli za zadanie wykonanie projektu dowolnego wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz budynku z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2016 tytułem „Perła Ceramiki UE 2016”, „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2016” lub „Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2016”. Organizatorzy konkursu przygotowali atrakcyjne nagrody.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy i zapraszamy do udziału w drugim głosowaniu.