Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2021 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury nr 3/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Znajdziecie w nim Państwo prezentacje kolekcji nominowanych w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2021, artykuł o rynku płytek w I półroczu 2021 r., a także przeczytacie o zasadach układania płytek wielkoformatowych. Życzymy ciekawej lektury!  

 

 

Alfa-Cer na targach Batimat 2015

Firma Alfa-Cer po raz pierwszy uczestniczyła w targach BATIMAT 2015 – jednej z największych w Europie imprez branży budowlanej. Targi odbyły się w Paryżu w dniach 2-6 listopada 2015 r.

Paryskie targi BATIMAT przyciągnęły w tym roku przeszło 350 tys. zwiedzających. Specjalnie dla branży łazienkowej przygotowano Salon Ideobain 2015, gdzie firma Alfa-Cer prezentowała bogatą gamę swoich produktów, m.in. panele szklane z nadrukiem cyfrowym oraz płytki ceramiczne dekorowane zarówno z wykorzystaniem druku cyfrowego, jak też sitodruku.

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Wśród gości byli architekci, projektanci, ale też przedstawiciele firm branży meblarskiej. Nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów nie tylko z przedsiębiorcami z całej Europy, ale również m.in. z Algierii, Kanady, Tunezji, Martyniki i Arabii Saudyjskiej. Wcześniejsza współpraca z zagranicznymi klientami oraz bardzo duże zainteresowanie potencjalnych odbiorców naszych produktów na targach w Paryżu sprawiły, ze 15 listopada 2015 r. firma Alfa-Cer uruchomiła swoje biuro w Paryżu – powiedział Wiesław Kwiatkowski, właściciel firmy Alfa-Cer.