Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2021 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury nr 3/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Znajdziecie w nim Państwo prezentacje kolekcji nominowanych w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2021, artykuł o rynku płytek w I półroczu 2021 r., a także przeczytacie o zasadach układania płytek wielkoformatowych. Życzymy ciekawej lektury!  

 

 

Targi CERAMITEC 2015

W Warszawie 24 czerwca br. odbyła się konferencja prasowa dot. najbliższej światowej edycji targów Sprzętu, Maszyn, Surowców dla Przemysłu Ceramicznego i Metalurgii Proszkowej CERAMITEC 2015, której gospodarzami byli: Robert Schönberger, komisarz targów CERAMITEC; Wolf-Dietrich Müller, generalny pełnomocnik zarządu z zakresu dóbr inwestycyjnych oraz Grzegorz Grabarczyk, dyrektor Biura Targów Monachijskich w Polsce. Na spotkaniu zaprezentowano ofertę i program targów, które odbędą się 20 – 23 października 2015 r. w Monachium.

Targi CERAMITEC to wiodąca platforma biznesowa w przemyśle ceramicznym, która proponuje przedstawicielom z branży bogatą ofertę w segmentach surowców, techniki produkcji i sprzedaży oraz wymianę wiedzy i doświadczeń. W tym roku targom CERAMITEC towarzyszył będzie atrakcyjny program ramowy:
• Otwarcie dyskusją panelową na temat przyszłościowych zagadnień jak przemysł 4.0 i produkcja z dodatkami uszlachetniającymi (wtorek, 20 października);
• Dzień metalurgii proszkowej (wtorek, 20 października);
• Heavy Clay Day (środa, 21 października);
• Landerspecial Iran (środa, 21 października)
• Dzień ceramiki technicznej (czwartek, 22 października);
• CaeerDay zorganizowany przez „Nachwuchsnetzwerkes Keramik” i Zrzeszenie Niemieckich Producentów Maszyn i Urządzeń VDMA (piątek, 23 października).
Więcej na http://www.targiwmonachium.pl/info2015/list_do_odwiedz_CERAMITEC2015.pdf