Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2021 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury nr 3/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Znajdziecie w nim Państwo prezentacje kolekcji nominowanych w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2021, artykuł o rynku płytek w I półroczu 2021 r., a także przeczytacie o zasadach układania płytek wielkoformatowych. Życzymy ciekawej lektury!  

 

 

„Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2015” dla płytek CONCEPT STONE

W pierwszym tegorocznym głosowaniu architektów i projektantów wnętrz na najpiękniejsze płytki ceramiczne zwyciężyła kolekcja włoskiego producenta Gardenia Orchidea. Płytki CONCEPT STONE otrzymały zaszczytny tytułPerła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2015”.

Głosowanie odbyło się w ramach specjalnego „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor”, który organizowany jest wspólnie przez redakcję „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A. Użytkownicy programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek wybierali najpiękniejsze ich zdaniem płytki spośród 9 kolekcji płytek ceramicznych nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2015 (prezentacja nominowanych kolekcji).


Nagrodzone „Perłą Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2015” płytki CONCEPT STONE, to kolekcja charakteryzująca się bogactwem formatów, w tym 80 x 180 cm, w 7 kolorach i o dwóch grubościach płytek – standardowej 10,5 mm i 20 mm, inspirowana kamieniami z regionu Emilia-Romagna. Można ją stosować na ścianach i podłogach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – tarasach, także na podłogach o dużym natężeniu ruchu.
Tradycyjnie, spośród osób głosujących redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” wybrała jedną osobę, która będzie mogła bezpłatnie zaprezentować swój projekt na łamach czasopisma. Jest nią p. Katarzyna Łakomy( ARS DECORI) z Wrocławia.
Przypominamy, że wszystkie osoby biorące udział w głosowaniu mogą bezpłatnie opublikować wizytówki swoich firm na naszej stronie internetowej www.plytkiceramiczne.info.pl w zakładce „Projektanci i architekci współpracujący z redakcją”, a osoby głosujące na zwycięską kolekcję otrzymają książki.


Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w pierwszym głosowaniu na najpiękniejszą kolekcję płytek ceramicznych i zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnym, które odbędzie się we wrześniu br., po zakończeniu II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2015. O terminie drugiego głosowania będziemy Państwa informować tuż przed jego rozpoczęciem.