Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2024 
(Styczeń - Marzec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 1/2024, w którym znajdują się m.in. relacja z Gali Laureatów konkursu „Perły Ceramiki UE 2023”; wypowiedzi przedstawicieli producentów, importerów i dystrybutorów płytek ceramicznych podsumowujących wyniki poprzedniego roku, a także artykuły omawiające wyniki rynku płytek w 2023 r.; wywiady : z Romanem Blazickiem- Prezesem Europejskiej Federacji Producentów Płytek Ceramicznych , z Mario Lenzu – Dyrektorem Sprzedaży spółki Colorobbia Polska a także z Barbarą Węgrzyn, współzałożycielką Akademii Dobrego Projektu . W numerze Czytelnicy znajdą także omówienie zagadnień dotyczących gruntowania podłoża pod płytki a także układania płytek na tynkach gipsowych.

 

 

Architekci wybieraj Perły Ceramiki – głosowanie na najpiękniejsze płytki ceramiczne

Konkurs PERŁY CERAMIKI UE 2014 wchodzi w kolejną fazę. Znamy już nazwy płytek ceramicznych nominowanych w pierwszej edycji tego konkursu, teraz architekci i projektanci wnętrz korzystający z oprogramowania CAD Decor, CAD Decor PRO i CAD Kuchnie z Modulem Projektowania Płytek Ceramicznych, wytypują swoją ulubioną kolekcję. Głosowanie na najpiękniejsze płytki potrwa do 26 czerwca br. Czekamy na Wasze głosy!

 

Oto 9 kolekcji płytek ceramicznych, na które moża głosować od 12 do 26 czerwca br:

Płytki można obejrzeć na stronie www.plytkiceramiczne.info.pl bądź pobrać specjalną bazę Perły Ceramiki 2014 ze strony naszego partnera CAD Projekt K&A. Są też zaprezentowane w nr 2/2014 kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”.

GŁOSUJCIE JUŻ TERAZ! CZEKAMY NA WASZE TYPY!

Zgłoszenia należy przesyłać do 26 czerwca br. wyłącznie na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

podając w e-mailu nazwę kolekcji płytek oraz swoje dane (imię, nazwisko, nazwa pracowni, nr telefonu, e-mail, www).


Głosowanie na najpiękniejsze płytki ceramiczne, jest jednym z elementów konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2014 oraz specjalnego „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”, organizowanego przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”, przy współpracy z dostawcą oprogramowania do projektowania wnętrz – firmą CAD Projekt K&A.

Architekci i projektanci wnętrz korzystający z aplikacji CAD Decor, CAD Decor PRO i CAD Kuchnie z Modulem Projektowania Płytek Ceramicznych oddają głosy na swoją ulubioną kolekcję płytek nominowaną w poszczególnych edycjach PEREŁ CERAMIKI UE 2014. Wzorem lat ubiegłych, odbędą się trzy głosowania – pierwsze rozpocznie się już dzisiaj 12 czerwca i potrwa do 26 czerwca br. (kolejne odbędą się po wakacjach – we wrześniu i listopadzie). Kolekcja płytek, która spodoba się najbardziej uhonorowana zostanie tytułem Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2014. Po zakończeniu każdego głosowania, spośród architektów redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” wybierze jedną osobę, która będzie mogła bezpłatnie zaprezentować swój dowolny  projekt na łamach czasopisma.

Głosowania to jedynie przedsmak prawdziwej rywalizacji i wstęp do konkursu na najlepszy projekt z wykorzystaniem płytek ceramicznych nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014. Głównym celem „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor”, organizowanego już po raz trzeci, przez nasze czasopismo wspólnie z firmą CAD Projekt K&A, jest popularyzacja płytek ceramicznych jako estetycznej i trwałej okładziny. Dzięki specjalnym bazom płytek tworzonym do programów CAD Decor, ich użytkownicy mogą dobrze poznać materiał, który później będą wykorzystywać w swoich projektach. Przedsięwzięcie jest też doskonałą promocją najciekawszych tegorocznych kolekcji płytek ceramicznych, starannie wyselekcjonowanych przez specjalistów z branży. Tegoroczny „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” rozpocznie się 10.12.2014 r. i potrwa do 26.01.2015 r. W tym roku również liczymy na zaangażowanie architektów i projektantów wnętrz pracujących z aplikacjami CAD Decor, CAD Decor PRO i CAD Kuchnie z Modulem Projektowania Płytek Ceramicznych we wszystkie głosowania oraz kreatywne projekty wnętrz mieszkalnych i komercyjnych wykonane w tych programach. Łącznie pula nagród wynosi 10 tys. złotych, w tym nagrody pieniężne, wartościowe bony oraz szkolenia.

Regulamin konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2013 wraz ze szczegółowymi założeniami konkursu dla architektów i projektantów wnętrz jest tutaj >>

12.06.2014 r.