Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2023 
(Styczeń - Marzec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 1/2023, w którym znajdują się m.in. wyniki konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; polski rynek płytek ceramicznych w ocenie producentów, importerów i dystrybutorów; omówienie najważniejsze problemów branży płytek ceramicznych oraz działania podejmowane przez Polską Unię Ceramiczną; produkcja i sprzedaż płytek i zapraw murarskich w 2022 r.; import płytek do Polski; a także artykuł dotyczący okładzin ceramicznych i hydroizolacyjnych w przelewach basenów.

 

 

Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz zaprasza na ciekawy wykład o płytkach ceramicznych

20 lutego 2014 r. w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz w Warszawie odbędzie się wykład pt. „Najnowsze trendy w ceramice w architekturze wnętrz - relacja z targów w Walencji CEVISAMA 2014”. Nowości targowe zaprezentuje architektka Anna Pawłyszyn. Wstęp wolny.

Prezentacja, która obędzie się 20 lutego 2014 r. w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz przy ul. Słupeckiej 2A lok. 20 w Warszawie, będzie obejmować:

  • trendy w kolorystyce płytek ceramicznych;
  • nowe formy ceramiki;
  • nowe struktury i faktury ceramiki;
  • imitacje materiałów na ceramice;
  • nowe metody projektowania ceramiki do wnętrz.

Wykład rozpocznie się o godz. 16.15; wstęp wolny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator prosi o wcześniejsze potwierdzenie mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. chęci udziału w wykładzie.

Kilka słów o prowadzącej:

Anna Pawłyszyn - architekt wnętrz z 14-letnim doświadczeniem w projektowaniu przestrzeni komercyjnej; project manager, manager, coach oraz trener visual merchandiserów i interior designerów. Od roku mieszka w Barcelonie i wraz z arch. Piotrem Jagielskiem zajmuje się projektowaniem wnętrz w hiszpańskim stylu.

17.02.2014 r.