Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2023 
(Styczeń - Marzec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 1/2023, w którym znajdują się m.in. wyniki konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; polski rynek płytek ceramicznych w ocenie producentów, importerów i dystrybutorów; omówienie najważniejsze problemów branży płytek ceramicznych oraz działania podejmowane przez Polską Unię Ceramiczną; produkcja i sprzedaż płytek i zapraw murarskich w 2022 r.; import płytek do Polski; a także artykuł dotyczący okładzin ceramicznych i hydroizolacyjnych w przelewach basenów.

 

 

CERTIBA 2013 Targi Ceramiki, Kamienia i Wyposażenia Łazienek już we wrześniu w Warszawie

Logo CERTIBAPłytki ceramiczne, technologia i produkcja okładzin ceramicznych, kamień, wyposażenie łazienek oraz hydraulika i rury to tematy, którym poświęcona jest pierwsza edycja, odbywających się we wrześniu br. w Warszawie, Międzynarodowych Targów Ceramiki, Kamienia i Wyposażenia Łazienek - CERTIBA 2013.

Impreza skierowana jest do profesjonalistów. Jak zaznacza organizator, firma Lentewenc, wydarzenie dedykowane będzie wyłącznie celom handlowym i biznesowym (B2B). Odwiedzający targi architekci i projektanci wnętrz, inżynierowie, deweloperzy, hurtownicy, dystrybutorzy i importerzy, glazurnicy i inne osoby związane z branżą wykończeniową, w jednym miejscu zapoznają się z aktualną ofertą produktową, nowościami i tendencjami rynkowymi w zakresie wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz najświeższymi osiągnięciami technologicznymi. Będą mieli okazję nawiązać nowe kontakty czy wymienić doświadczenia.
Wystawę podzielono na sześć głównych kategorii: Ceramika, Technologia ceramiki, Kamień, Kamień dekoracyjny, Wyposażenie łazienek oraz Hydraulika i rury. Dla uczestników CERTIBY 2013 przygotowano również szereg paneli dyskusyjnych np. Made in Poland - jak promować polskie produkty zagranicą, Jak skutecznie zaprezentować swoją firmę w internecie i dotrzeć z ofertą do grupy docelowej czy Wzornictwo jako skuteczne narzędzie konkurencji rynkowej. Zaplanowano też warsztaty oraz pokazy układania płytek i mozaiki artystycznej.
Jednym z patronów medialnych imprezy został kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych.

Międzynarodowe Targi Ceramiki, Kamienia i Wyposażenia Łazienek - CERTIBA 2013
10-12 wrzesień 2013 r.
Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. I. Prądzyńskiego 12/14

Więcej na temat targów CERTIBA 2013 na stronie www.targiceramiki.pl