ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2019 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury nr 3/2019 kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”, w którym znajdziecie Państwo m.in. prezentację kolekcji nominowanych w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2019, prezentację klejów żelowych, blok poświęcony Ceramice Paradyż świętującej w tym roku 30 – lecie istnienia, a także nowinki z rynku, artykuły z działu PORADY m.in. o montażu odpływów liniowych oraz warte obejrzenia realizacje. Życzymy ciekawej lektury.

 

 

Nowe Salony Łazienek Glazury Królewskiej w Busku Zdroju i Sosnowcu

19 września br. odbyło się otwarcie Salonu w Busku Zdroju przy ul. Dmowskiego 86. Przestronny salon wyróżnia innowacyjność oraz profesjonalizm zarówno w zakresie obsług, ekspozycji jak i usług dodatkowych jak również atrakcyjnych cen. Na powierzchni 270 m2 znajdują się tradycyjne rozwiązania wystawiennicze prezentujące kolekcje płytek w formie boksów oraz nietypowa ekspozycja w postaci płytkoteki – biblioteki płytek prezentującej tysiące  wzorów krajowych i zagranicznych producentów. Ponadto w salonie znajduje się biuro projektowe oraz wydzielone strefy przeznaczone wyłącznie do prezentacji ceramiki i armatury. Wykwalifikowani projektanci i doświadczeni sprzedawcy doradzają przy wyborze płytek, ceramiki, a także pomagają przy doborze odpowiednich dodatków.
Kolejny Salon Łazienek firmy powstał w sercu Górnego Śląska - Sosnowcu. Mieści on na powierzchni 450 m2 - począwszy od glazury, terakoty i gresu, aż po ceramikę łazienkową, armaturę, meble i elementy dekoracyjne.
Salon w Sosnowcu oferuje ponadto szeroką gamę usług: bezpłatne projektowanie łazienek przy określonym zakupie, transport gratis oraz pomoc i profesjonalne doradztwo.