Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2024 
(Styczeń - Marzec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 1/2024, w którym znajdują się m.in. relacja z Gali Laureatów konkursu „Perły Ceramiki UE 2023”; wypowiedzi przedstawicieli producentów, importerów i dystrybutorów płytek ceramicznych podsumowujących wyniki poprzedniego roku, a także artykuły omawiające wyniki rynku płytek w 2023 r.; wywiady : z Romanem Blazickiem- Prezesem Europejskiej Federacji Producentów Płytek Ceramicznych , z Mario Lenzu – Dyrektorem Sprzedaży spółki Colorobbia Polska a także z Barbarą Węgrzyn, współzałożycielką Akademii Dobrego Projektu . W numerze Czytelnicy znajdą także omówienie zagadnień dotyczących gruntowania podłoża pod płytki a także układania płytek na tynkach gipsowych.

 

 

Kobiece pasje – wywiad z architekt Paolą Marella, włoską prezenterką telewizyjną, pośrednikiem handlu nieruchomościami i autorką książek wnętrzarskich

Z architekt Paolą Marella, włoską prezenterką telewizyjną, pośrednikiem handlu nieruchomościami i autorką książek wnętrzarskich rozmawia Tacjana Pazura

We Włoszech Paola Marella to kobieta symbol. Jej programy telewizyjne dotyczące designu wnętrzarskiego, Home Stagingu i przybliżające trudne reguły handlu nieruchomościami są znakomicie rozpoznawalne i od prawie ćwierćwiecza cieszą się niesłabnącą popularnością. Jak każda osoba medialna wydawała mi się niedostępna, dlatego też kiedy przypadkiem spotkałam ją przy jednym ze stoisk podczas targów CERSAIE 2014 i poprosiłam o wywiad dla branżowego czasopisma z Polski, byłam przygotowana na grzeczną, ale stanowczą odmowę. Tymczasem Paola nie tylko zgodziła się na niezaplanowane wcześniej spotkanie, ale wprowadziła w zakłopotanie członków swojej ekipy, bo zmieniła ściśle zaplanowany harmonogram dnia. Znana doskonale Włochom, Polakom powinna być przedstawiona. Zawsze uśmiechnięta, obdarzona niezwykłą urodą Paola Marella, absolwentka Architektury Wnętrz na Wydziale Architektury Politechniki w Mediolanie na pytanie: kim pani jest, niezmiennie od dwudziestu lat odpowiada – pomagam spełniać marzenia. O wymarzonym mieszkaniu, miejscu do życia i wypoczynku, które jak żadne inne pasuje do potrzeb i możliwości. Kim więc jest Paola Marella – promotorka targów CERSAIE 2014, próbowałam się tego dowiedzieć dla Państwa.

Zamów dostęp do artykułu >>