Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2023 
(Kwiecień - Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 2/2023, w którym znajdują się m.in. wyniki I edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2023”; dane dotyczące produkcji i sprzedaży płytek ceramicznych w I kw. br. w Polsce; ocena wpływu e-commerce na sprzedaż płytek na naszym rynku; ilość i wartość eksportu hiszpańskich producentów płytek ceramicznych w ub.r. i w I kw. br.; rodzaje i podział klejów do płytek; a także artykuły dotyczące elewacji wentylowanych z okładzinami ceramicznymi oraz klejenia płytek do podłoża na elewacji.

 

 

Kolekcje Amelia, Inez – Ceramika Pilch


Otwórz powiększenie >>

Kolekcja w formacie 30 x 45 cm w dwóch zestawach kolorystycznych (czarny-niebieski-biały oraz jasny fiolet-biały). Kolekcja niebiesko-czarno-biała jest odzwierciedleniem elegancji. Zawarty w zestawie wzorzysty patchwork nadaje dekoracyjność tradycyjnym łazienkom. Wersja fioletowo-biała, z dekorem prezentującym zdjęcia kwiatów z terenów prowansalskich, nawiązuje do stylu cottage/vintage. Płytki kojarzone są z przyjemnym wnętrzem starego dworku francuskiego i kojącym widokiem otaczających go pól lawendy.


Otwórz powiększenie >>

Kolekcja w formacie 30 x 60 cm w dwóch zestawach kolorystycznych (biało-brązowy, czarno-biały). Kolekcja Inez to płytki strukturalne, które dzięki trójwymiarowemu motywowi fali nadają fantazję łazienkom małym i dużym. Brązowa wersja dopełniona jest dekoracją w żółte kwiaty lilii, a czarno-biała odważnymi monochromatycznymi motywami silhouette i ażurowym patchworkiem, co nadaje klasę nowoczesnym łazienkom.

Zapraszamy na www.pilch.pl

NOWE PŁYTKI 2014 >>