Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2024 
(Styczeń - Marzec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 1/2024, w którym znajdują się m.in. relacja z Gali Laureatów konkursu „Perły Ceramiki UE 2023”; wypowiedzi przedstawicieli producentów, importerów i dystrybutorów płytek ceramicznych podsumowujących wyniki poprzedniego roku, a także artykuły omawiające wyniki rynku płytek w 2023 r.; wywiady : z Romanem Blazickiem- Prezesem Europejskiej Federacji Producentów Płytek Ceramicznych , z Mario Lenzu – Dyrektorem Sprzedaży spółki Colorobbia Polska a także z Barbarą Węgrzyn, współzałożycielką Akademii Dobrego Projektu . W numerze Czytelnicy znajdą także omówienie zagadnień dotyczących gruntowania podłoża pod płytki a także układania płytek na tynkach gipsowych.

 

 

Grupa Końskie inwestuje w nowe linie produkcyjne i marketing

Z Sebastianem Kożuchowskim, Dyrektorem Generalnym Stargres, Grupa Końskie, rozmawia Barbara Mikusińska
Barbara Mikusińska: Pod koniec września br. w Bolonii odbyły się jedne z największych międzynarodowych targów płytek ceramicznych Cersaie. Po raz pierwszy od lat Grupa Końskie nie miała na nich stoiska. Czym było to spowodowane?
Sebastian Kożuchowski: Na podstawie obserwacji w ostatnich latach doszliśmy do wniosku, że formuła targów coraz bardziej się wyczerpuje.

Czytaj więcej >>>

Wokół Płytek Ceramicznych nr 4/2023, strona 11 (Spis treści >>)