Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2021 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury nr 3/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych". Znajdziecie w nim Państwo prezentacje kolekcji nominowanych w II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2021, artykuł o rynku płytek w I półroczu 2021 r., a także przeczytacie o zasadach układania płytek wielkoformatowych. Życzymy ciekawej lektury!  

 

 

Dlaczego warto czytać?

Dlaczego warto czytać?


DLACZEGO WARTO CZYTAĆ
kwartalnik "Wokół Płytek Ceramicznych"?

 

Kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” – to jedyne ogólnopolskie, fachowe czasopismo, w którym można znaleźć informacje m.in. o nowych kolekcjach płytek ceramicznych wprowadzanych na polski rynek; światowych trendach wzorniczych; nowoczesnych technologiach układania płytek ceramicznych i kamiennych; krajowym i zagranicznym rynku płytek; maszynach i urządzeniach do robót glazurniczych; zastosowaniu płytek ceramicznych w różnych rodzajach obiektów; ciekawych realizacjach.

 Artykuły zawierają wiele praktycznych uwag i porad.

 

Redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” od 2004 r. organizuje również konkurs „Perły Ceramiki UE”. Zarówno kolekcje nominowane w poszczególnych edycjach konkursu, jak i nagrodzone tytułem Perła Ceramiki UE i Perła Ceramiki Dystrybutorów są prezentowane w czasopiśmie i na stronie internetowej www.plytkiceramiczne.info.pl. Ponadto łatwo je znaleźć na ekspozycjach w salonach sprzedaży i hurtowniach w całym kraju, gdyż są oznaczone  specjalnymi nalepkami.  Konkurs jest wysoko oceniany przez producentów i dystrybutorów jako doskonałe narzędzie do promowania kolekcji płytek ceramicznych, dostarczające klientom rekomendacji ułatwiających wybór płytek z bogatej oferty rynkowej oraz zwiększające prestiż producentów.